Volné pozice/Kariéra | Blog | Pro média | Kontakt | |

Zůstaňte informovaní

Přihlašte se k odběru článků, rozhovorů a novinek od New Wave Service zdarma.

New Wave Service nebude sdílet Váš e-mail s žádnou jinou organizací a umožní Vám kdykoliv se odhlásit.

LEADERS DAY– Inspirací k úspěchu

Konference, která má za cíl motivovat lidi, aby neseděli na zadku a začali něco dělat. Setkejte se s proaktivními lidmi, kteří chtějí změnit svůj život, a jejich večerní náplní není sezení u televize. LEADERS DAY je jedno odpoledne, které vás může posunout několik kroků k cestě za vašimi životním cílem. Buďte proaktivní, jděte na LEADERS DAY!

Co je to LEADERS DAY?

Jedná se o II. ročník úspěšné konference, která má za úkol motivovat lidi k lepším výkonům. Díky zajímavým zkušenostem speakrů, získáte mnoho užitečných rad, jak se na cestě podnikání pohybovat.

Proč jste se rozhodli v Alavii pořádat tuto konferenci?

Minulý rok probíhala konference pod hlavičkou naší mateřské společnosti New Wave Service a měla obrovský úspěch a kladné hodnocení přímo od účastníků. Koncepčně však formát konference zapadal spíše do Alavii, protože ji tým převzal. Nicméně obecně konferenci pořádáme proto, že chceme v regionu dostat na pódium zajímavé osobnosti.

Co za zajímavé osobnosti tedy na konferenci vystoupí?

Oba ročníky byly vyváženy, co se týká speakrů moravských a, řekněme, pražských. Velmi nás těší, že tento rok se nám podařilo domluvit i několik regionálních podnikatelů, kteří právě moc neřeční a spíše je za nimi vidět obrovský kus práce. Musíme na ně prozradit, že mají i trochu trému, což je vždy dobře, protože ke svému vystoupení přistupují velmi zodpovědně a chtějí, aby jejich příspěvek účastníky opravdu obohatil.

A kdo konkrétně tedy na konferenci bude mluvit?

Tak mezi známé tváře můžeme zařadit pana Karla Havlíčka, předsedu Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Jeho přednášky člověka opravdu vtáhnou a především mají obrovský informační význam. Z Prahy k nám zamíří také Michaela Chytilová, která se velmi dobře orientuje v ochranných známkách, což mohou podnikatelé často potřebovat. Mezi zajímavé osobnosti konference bude patřit i Petru Koutnou, jednatelku ryze české společnosti z Prostějova, Koutný spol. s r.o. Firmu vybudovali její rodiče a ona společně s bratrem postupně přebírají pomyslnou štafetu. Na konferenci se můžete inspirovat i od Josefa Šustra, majitele firmy CATHEDRAL Software, který kromě toho, že firmám pomáhá chránit a propojovat jejich data, tak také založil společnost v USA a má s tímto „procesem“ zkušenosti. Na konferenci se nám podařilo pozvat i malou slečnu, Zuzanu Cabejškovou, která si dala za cíl chránit životní prostředí a ze svého projektu ZAZA Planet šla na jeden z největších crowdfundingových portálů, Kickstarter a na konferenci se podělí se svými zkušenosti právě ze získávání peněz přes tyto portály, který mohou právě pomoci nastartovat úspěšný business. Dalším řečníkem bude pan Vladimír Vančura, obchodní ředitel Rádia Čas, který účastníky upozorní na nové trendy v marketingu. Dále se o své zkušenosti podělí mladá, ale za to velmi progresivní stylistka a vizážistka, Veronika Malá, která prozradí, jak se oblékat a upravovat, aby vás váš outfit podržel, při obchodních jednáních. Těšit se také můžete na Pavla Mráze, který má mnoho let zkušeností s networkingem a vysvětlí nám, proč nejúspěšnější podnikatelé mají největší síť kontaktů.

Přináší II. ročník LEADERS DAY nějaké novinky?

Hlavní novinkou je možnost dovést si s sebou děti, o které se přímo v místě konání konference postará tým učitelek z mateřské a základní školy. Minulý rok jsme totiž měli odezvu, že bylo několik žen, které by chtěly na konferenci přijít, ale neměl jim kdo pohlídat dítě. Další novinkou je cena, která je opravdu symbolická, a to 290 Kč, resp. 190 Kč pro studenty SŠ a VŠ. Konference totiž není ziskový projekt, jde nám opravdu o to, abychom uspořádali v regionu něco zajímavého, něco, co má smysl.

Kdy a kde se vlastně konference koná?

Lístky jsou v prodeji na internetových stránkách www.leadersday.cz, kde se také dozvíte, že se konference koná ve čtvrtek od 12 hodin 

Kategorie: Alavia Educationblog comments powered by Disqus