Volné pozice/Kariéra | Blog | Pro média | Kontakt | |

 

O nás


V současné ekonomické situaci se společnosti více zaměřují na zefektivnění svých nákladů. V New Wave Service chápeme tyto potřeby, a proto nabízíme firmám možnost úspory v administrativních oblastech podnikání.

New Wave Service (česky Nová vlna služeb) poskytuje služby Virtuálního sídla, Sdílené asistentky (nebo-li osobní virtuální asistentky) a Účetní poradenství. Přidanou hodnotou jsou konzultace a servis našim klientům při zakládání jejich obchodních společností.

Našim klientům také přinášíme kontakty v širokém spektru služeb, jako jsou marketingové a reklamní služby, právní servis, účetní a daňové poradenství, služby auditorů, tvorba a správa webových stránek, SEO optimalizace, marketing na internetu a sociálních sítích, správa hardware a software, finanční a majetkové poradenství, kontakty na hotely a ubytovací zařízení, kontakty na autoservisy, pneuservisy, služby koučů, překladatelů a tlumočníků, personálních agentur, zástupců mobilních operátorů a bankovních poradců, dodavatelů vín, nebo také služby profesionálních architektů, bytových designérů nebo třeba i masérů. Tyto kontakty jsou vždy prověřeny námi nebo našimi zákazníky a vy tedy dostáváte zaručené a kvalitní údaje na konkrétní osobu. V byznysu je totiž důležité obklopovat se schopnými lidmi. Toto je naše přidaná hodnota, tyto kontakty máme a rádi se o ně s našimi klienty podělíme.

Nová vlna služeb je totiž otevřenou společností.

Ke stažení:

  • Hodnoty vize a mise

Náš tým

Michal vystudoval Slezskou univerzitu v Opavě a následně byl u zrodu několika projektů. Nyní se plně věnuje pomoci podnikatelům. Zajímá se o osobní rozvoj, timemanagement, svobodné podnikání, ekonomiku, marketing, management, bankovní a finanční služby. Rád si zaplave, podnikne turistiku a cykloturistiku, i když už ne tak jako dřív, ale stále rád fotí a nedá dopustit na etiketu a společenské chování.
 
 


Ing. Bc. Michal Ondra
  Jednatel

Eva vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně, obor regionální rozvoj a souběžně management v sociální práci na Ostravské univerzitě. Ráda se učí novým věcem a klade důraz na seberozvoj. Mezi její oblíbené činnosti patří jízda na kole a cestování, malování a četba fantazy. Zajímá se o módu a design, původně chtěla studovat uměleckou školu. Z toho však sešlo, a tak svou kreativitu ráda uplatňuje při každodenních činnostech.
 
 


Ing. Mgr. Eva Ondrová
  Výkonná ředitelka New Wave Service s.r.o.

Libuše vystudovala gymnázium v Kroměříži a úspěšně absolvovala ekonomický kurz a kurz účetnictví. V její profesní dráze působila především v oblasti administrativy. Má 11-tiletou praxi na pozici administrátor-účetní. Do rodiny New Wave Service byla přijata začátkem roku 2014. Mezi její koníčky patří cestování, divadlo a rodina.
 
 


Libuše Skřítecká
  Vedoucí sekce Účetnictví

Spolupracujeme s