Volné pozice/Kariéra | Blog | Pro média | Kontakt | |

 

O nás


V současné ekonomické situaci se společnosti více zaměřují na zefektivnění svých nákladů. V New Wave Service chápeme tyto potřeby, a proto nabízíme firmám možnost úspory v administrativních oblastech podnikání.

New Wave Service (česky Nová vlna služeb) poskytuje služby Virtuálního sídla, Sdílené asistentky (nebo-li osobní virtuální asistentky) a Účetní poradenství. Přidanou hodnotou jsou konzultace a servis našim klientům při zakládání jejich obchodních společností.

Našim klientům také přinášíme kontakty v širokém spektru služeb, jako jsou marketingové a reklamní služby, právní servis, účetní a daňové poradenství, služby auditorů, tvorba a správa webových stránek, SEO optimalizace, marketing na internetu a sociálních sítích, správa hardware a software, finanční a majetkové poradenství, kontakty na hotely a ubytovací zařízení, kontakty na autoservisy, pneuservisy, služby koučů, překladatelů a tlumočníků, personálních agentur, zástupců mobilních operátorů a bankovních poradců, dodavatelů vín, nebo také služby profesionálních architektů, bytových designérů nebo třeba i masérů. Tyto kontakty jsou vždy prověřeny námi nebo našimi zákazníky a vy tedy dostáváte zaručené a kvalitní údaje na konkrétní osobu. V byznysu je totiž důležité obklopovat se schopnými lidmi. Toto je naše přidaná hodnota, tyto kontakty máme a rádi se o ně s našimi klienty podělíme.

Nová vlna služeb je totiž otevřenou společností.

Ke stažení:

  • Hodnoty vize a mise

Náš tým

Michal vystudoval Slezskou univerzitu v Opavě a následně byl u zrodu několika projektů. Nyní se plně věnuje pomoci podnikatelům. Zajímá se o osobní rozvoj, timemanagement, svobodné podnikání, ekonomiku, marketing, management, bankovní a finanční služby. Rád si zaplave, podnikne turistiku a cykloturistiku, i když už ne tak jako dřív, ale stále rád fotí a nedá dopustit na etiketu a společenské chování.
 
 


Ing. Bc. Michal Ondra
  Jednatel

Eva vystudovala Mendelovu univerzitu v Brně, obor regionální rozvoj a souběžně management v sociální práci na Ostravské univerzitě. Ráda se učí novým věcem a klade důraz na seberozvoj. Mezi její oblíbené činnosti patří jízda na kole a cestování, malování a četba fantazy. Zajímá se o módu a design, původně chtěla studovat uměleckou školu. Z toho však sešlo, a tak svou kreativitu ráda uplatňuje při každodenních činnostech.
 
 


Ing. Mgr. Eva Ondrová
  Výkonná ředitelka New Wave Service s.r.o.

Libuše vystudovala gymnázium v Kroměříži a úspěšně absolvovala ekonomický kurz a kurz účetnictví. V její profesní dráze působila především v oblasti administrativy. Má 11-tiletou praxi na pozici administrátor-účetní. Do rodiny New Wave Service byla přijata začátkem roku 2014. Mezi její koníčky patří cestování, divadlo a rodina.
 
 


Libuše Skřítecká
  Vedoucí sekce Účetnictví

Dana vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě. Má praxi na pozici recepční, operátorka správy pohledávek a administrativní pracovnice. Po studiu nastoupila na rodičovskou dovolenou, při které se aktivně podílela na chodu mateřského a dětského centra. Je vdaná a má dvě děti, se kterými ráda tvoří, chodí na výlety a provozuje geocaching. Ve volných chvílích se věnuje četbě. K našemu týmu se připojila v roce 2018.
 
 


Ing. Dana Ozogánová
  Asistentka vedení společnosti

Jakub se více než 12 let pohybuje v oblasti vzdělávání dospělých. Již při studiu se věnoval lektorování kurzů zaměřených na IT a administrativě spojené s pořádání a financováním vzdělávacích aktivit. Celou svou profesní kariéru se věnuje vzdělávání dospělých. Působí jako auditor a poradce pro oblast HR a vzdělávání v několika velkých společnostech, kterým vypomáhá v rozvoji. Práci věnuje velkou část svého času, pokud mu nějaký zbývá, věnuje ho nejraději svým dětem a rodině.
 
 


Jakub Dostalík, Dis.
  Výkonný ředitel Alavia Education s.r.o.

Markéta vystudovala obor pedagogika – sociální práce na Univerzitě Palackého v Olomouci. Během své pracovní kariéry pracovala především v personalistice a vzdělávání. Ve firmě Alavia Education s.r.o. má na starosti mimo jiné akreditace vzdělávacích programů a personální poradenství včetně pracovních diagnostik. Je také trenérem soft skills, zaměřuje se především na komunikaci, která je jejím koníčkem ve kterém se neváhá stále sebevzdělávat. Je propagátorkou celoživotního učení. Markéta má ráda především lidi okolo sebe a cestování, což neváhá pravidelně propojovat.
 
 


Mgr. Markéta Dostalíková
  Projektová manažerka

Spolupracujeme s